Služby

Čo je KAPSULOVÝ ŠATNÍK?

V kapsulovom šatníku ide o to, že vyberieme 15 -20 kúskov oblečenia, z ktorého vyskladáme 30-50 outfitov na celú sezónu. Jednotlivé kúsky sú navzájom kompatibilné, nadčasové, dajú sa medzi sebou kombinovať, vyznačujú sa kvalitou a vystačíte si s nimi na celé jedno ročné obdobie. Nepotrebujete viac nakupovať zbytočnosti, ktoré potom nenosíte, lebo neviete k čomu a ako ich zladiť.

Ide o vytvorenie dokonalej skladby šatníka, v ktorej sa nestratíte, ušetríte čas aj peniaze a nemusíte pochybovať o tom či dobre oblečené.

Služby:

Nepredstavujte si žiadne vyčerpávajúce behanie po obchodoch. To čo robíme vám musí ušetriť čas aj peniaze!

1.krok – Osobné stretnutie (dohodnuté telefonicky) na kávičke kde si hodinku porozprávame o tom čo rady nosíte, poprezeráme farebnú paletku, dohodneme rozpočet na oblečenie, pozapisujeme dôležité informácie a vymeníme zopár pozitívnych myšlienok. (Ak vám to časovo nevychádza, vieme tento úvod vybaviť komunikáciou prostredníctvom e-mailu)

2.krok  – Pripravím niekoľko inšpirácií a nápadov, ktoré zosumarizujem s ohľadom na informácie čo sme si vymenili. Pošlem vám všetko do mailu, aby sme si potvrdili spoločnú predstavu pred samotným nákupom. Keď bude všetko ok, ideme ďalej.

3.krok – Toto je moja obľúbená časť. Kým vy sa venujete svojej práci, deťom, rodine, koníčkom a všetkému možnému, ja vyrážam na nákupy. Povyberám všetko čo budete do svojho kapsulového šatníka potrebovať. Rôzne veľkosti a varianty, aby sme jednoducho vyskladali presne to čo potrebujete. A nebojte sa, prinesiem navyše aj zopár módnych vychytávok, lebo nikdy neviete kedy sa môžu hodiť. 

4.krok – V dohodnutom termíne sa stretneme u vás doma. Ja prinesiem všetko čo som nakúpila v nachystaných outfitoch na konkrétnu sezónu. Budeme skúšať, kombinovať a vyberať kým to nebude presne to čo sme si predstavovali. Povieme si ako čo nosiť, ako kombinovať, čomu sa vyvarovať a môžeme skúsiť popridávať zopár kúskov priamo z vášho aktuálneho šatníka. Budeme potrebovať cca 3 hodiny.

5.krok – To čo vám sadne a čo spolu vyberieme zaplatíte priamo na mieste a nechávate si už doma. Zbytok obehám a do obchodov vrátim. Žiadne starosti, žiadne behanie, žiadny stres pre vás. Niekde sa mi podarí vybaviť zľavu a ušetrím vám za oblečenie peniaze.

Budem sa tešiť na naše ďalšie spoločné stretnutie!

Cena: 350,- eur

Udržateľný šatník nie je o nakupovaní kúskov z udržateľných materiálov. Základ sa nachádza vo vašom šatníku, ktorého potenciál sa pokúsime využiť na maximum. 

1. krok – Stretnutie vo vašom šatníku. Prejdeme si jednotlivé kúsky, identifikujeme v ňom poklady, porozprávame sa o tom čo rady nosíte a ja si spravím zopár poznámok a porozmýšľam o potenciálnych outfitoch.

2. krok – Pripravím niekoľko inšpirácií a nápadov ako zostaviť maximálne využívaný šatník z kúskov, ktoré máte doma. Prípadne pošlem tipy čo si myslím, že skutočne chýba. Pošlem vám všetko do mailu a po odsúhlasení ideme ďalej.

3. krok – Pôjdem pohľadať čo v šatníku chýba. Nepredstavujte si drahé dizajnérske modely. Je neskutočne veľa možností ako si zaobstarať lokálne, udržateľné, krásne, poctivé a voňavé oblečenie. 

Nechajte to na mňa, o každom jednom kúsku, ktorý prinesiem vám porozprávam. Nebude ich veľa, budú 100%né a vy sa rozhodnete či si ich ponecháte, alebo nie.

4. krok – V dohodnutom termíne sa opäť stretneme u vás doma. Budeme skúšať, kombinovať a vyberať kým nezostavíme komplexnú sadu outfitov naprieč celým šatníkom. Povieme si ako čo nosiť, ako kombinovať, čomu sa vyvarovať. Povieme si tiež o možnostiach ako naložiť s oblečením, ktoré si už nechcete ponechať. Budeme potrebovať cca 3 hodiny.

BONUS: Vyberieme 1 kúsok z vášho šatníka a ja sa postarám o to, aby vzniklo z neho niečo nové a originálne, len Vaše! Dáme mu nový dych.

Cena: 300,- eur

Je to zjednodušená verzia osobného šatníka kedy vám stačia moje inšpirácie, návrhy a výber tých správnych kúskov na diaľku. Rovnako však ušetríme spolu čas aj peniaze.

1.krok – Prostredníctvom emailu si vymeníme dôležité informácie, ktoré budem potrebovať na to, aby som vyskladala kapsulový šatník na mieru priamo len a len pre vás. Budeme komunikovať dovtedy kým sa zhodneme a budeme mať vo všetkom jasnú predstavu.

2.krok – Zostavím pre vás kompletný kapsulový šatník na danú sezónu. Pripravím vizualizácie jednodlivých outfitov, aby ste vedeli čo s čím a ako kombinovať. Nájdem vhodné kúsky oblečenia, ktoré odporúčam a dostanete k dispozícii celý nákupný zoznam s cenami a preklikovými linkami kde tieto kúsky môžete kúpiť. K tomu vypíšem krátky manuál s drobnými tipmi ako so šatníkom pracovať.

3.krok – Zodpovieme si ešte všetky dodatočné otázky, aby sme obe boli spokojné.  Oblečenie si potom kúpite kedy sa vám to bude hodiť. Môže a nemusí byť presne to, ktoré nájdete v nákupnom zozname odo mňa. Ak sa mi podarí niekde vybaviť zľavu, veľmi rada vám ju posuniem.

Cena: 100,- eur 

Nájdite každý deň inšpiráciu čo na seba vyskladanú z ponuky slovenských módnych obchodov TU: https://modnysvet.sk/

Darčekovú poukážku na vyskladanie osobného šatníka, kurz či inú službu si môžete zakúpiť v ľubovoľnej hodnote. Zašleme ju kuriérom v štýlovom balení priamo na adresu, ktorú si sami určíte. V prípade záujmu píšte na maronova@modny-svet.sk

Úvodná konzultácia je nezáväzná

Kapsulové šatníky sú určené všetkým ženám. Či potrebujete zmenu, nemáte dostatok času, alebo jednoducho sa len chcete poradiť. Dôležité je urobiť prvý krok!